شوت تلسکوپی

مهرسا صنعت هوشمندشوت تلسکوپی

 

 

 

شرکت مهرسا صنعت هوشمند فعالیت خود را بر پایه تدوین دانش فنی و طراحی و مهندسی، از سال 1382 آغاز نموده است. این شرکت در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات انتقال مواد تجربه فراوانی دارد. بسیاری از پروژههای انجام شده توسط شرکت مهرسا صنعت هوشمند برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده است که چهار نوع

از ماشینهای مذکور به عنوان اختراع به ثبت رسیده است. لازم به ذکر است که این شرکت برای اولین بار در ایران موفق به طراحی، تدوین دانش فنی و ساخت دستگاه بارگیری مکانیزه مواد فله خشک درون کشتی شیپلودر موبایل (Mobile Ship-loader) گردیده که در حال حاضر دستگاه مذکور با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته است.

این دستگاه نیز ثبت اختراع شده و در چهاردهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی در سال 1391 مقام اول را در بخش طرح و توسعه به دست آورده است. از آنجایی که دانش ساخت این دستگاه در انحصار سه کشور قرار داشت لذا این شرکت با بومی سازی ساخت دستگاه توانست گواهینامه توانمندی فناورانه از سازمان مرکز پژوهشهای علمی و صنعتی را دریافت نماید. درضمن الکتریکال سیلندرها و پلاف اسکرابرها و سمپلرهای ساخت این شرکت به تعداد در پروژه های گل گهر 2 و گهر زمین از سال 1391 در حال کار و استفاده میباشند که قبل از آن از خارج وارد میشد. و اکثر محصولات تولیدی این شرکت توسط شرکت پامیدکو مورد بازرسی و تایید قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در طراحی و ساخت شوت تلسکوپی، این شرکت تمهیدات خاصی را لحاظ نموده است که در ادامه به بعضی موارد آن اشاره شده است و اعتقاد داریم که با توجه به مجموعه ویژگیهای طرح ارائه شده، این شوتها دارای عملکردی کاملاً مطمئن و کارآمد هستند. مکانیزم وینچ و نحوهی یاتاقان بندی شوت تلسکوپی دارای ساختاری خاص است. شوتهای تلسکوپی این شرکت دارای یک شاسی در قسمت بالا هستند که متناسب با طرح شاسی نوارنقاله یا مخزن و برای اتصال به آن طراحی میشوند. از سیم بکسل به جای زنجیر برای اتصال قطعات شوت استفاده شده است زیرا سیستمهای زنجیری درهنگام جمع شدن مشکلاتی مانند گیرکردن زنجیر در مدولهای شوت را به همراه دارند. قطعات جمع شونده شوت به صورت تکراری (مدولار) طراحی و ساخته میشوند تا تنوع قطعات یدکی و سایشی را به حداقل برسانند و سهولت در تعویض و تعمیر را فراهم سازد.

تماس با ما


تهران، شهرقدس، مجتمع صنعتی زاگرس، گلبرگ جنوبی، گلچین پنجم (الهیه)، پلاک 14

 

 

#14, Golchin 5 Street, Golbarg St. Zagros Industrial complex, Shahr 

Ghods, Tehran, Iran

 

info@mehrsa-sanat.com

تلفن : 7-46897156 – 021

فکس : 88077210 – 021

مدیریت : 09121504256 

درباره ما


شرکت مهرسا صنعت هوشمند فعالیت خود را بر پایه طراحی، مهندسی و تدوین دانش فنی از سال 1382 آغاز نموده است. این شرکت یکی از معدود شرکتهای ماشین سازی است که قابلیت فعالیت در زمینه های هیدرولیک و پنومانیک، برق و کنترل، اتوماسیون، ماشین­کاری دقیق و تحلیل عددی سازه ها به روش اجزاء محدود (FEM) را به طور همزمان دارا می باشد.

About Us


Mehrsa Sanat Hooshmand has started its activity based on design, engineering and technical knowledge development since 2003. This company is one of the few machine manufacturing companies that has the ability to work in different fields such as hydraulics and pneumatic, electrical and control, automation, accurate machining and computational analysis of structures by Finite Element Method (FEM) simultaneously.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مهرسا صنعت هوشمند می باشد