دستگاه های نمونه گیر

SAMPLER


دستگاه های نمونه گیر صنعتی

شرکت مهرسا صنعت هوشمند به عنوان مخترع و اولین سازنده داخلی نمونهگیرهای صنعتی موفق به همکاری و ساخت نمونهگیرهای (Sampler) خطوط Oxide و Product کارخانه فولاد سبا (مجتمع فولاد مبارکه اصفهان) گشته است و در حال حاضر این نمونه گیرها در کمال صحت و دقت در این دوخط به بهره برداری رسیده است.

این طرح در دی ماه سال 1390 در سازمان اسناد و املاک کشور به نام شرکت مهرسا صنعت هوشمند و به شماره 43924 ثبت اختراع گشته است. این شرکت برای نخستین بار موفق به طراحی و ساخت نوعی از نمونه گیرها شده است که قادر به نمونهگیری از دو خط موازی میباشد و افتخار دارد که برای شرکت کیسون در پروژه گل گهر اقدام به طراحی و ساخت نوعی دیگر از سمپلر به شکل انتهای خط و چرخشی کرده است که گزارش پیشرو،

گزارش طراحی این نوع از سمپلرها میباشد.

 

 

 

 

 

این دستگاه از نوع نمونهگیر دورانی انتهای نوار نقاله ( Rotary End Belt Sampler ) میباشد که در انتهای نقاله ( Head ) در محل انتقال مواد از نقاله به شوت قرار میگیرد و محفظه نمونهگیر با حرکت دورانی (چرخشی) در راستای ریزش مواد قرار گرفته و قسمتی از مواد عبوری را به عنوان نمونه در مسیر دیگری جدا میسازد.

محفظه جمع کننده مواد قابلیت چرخش 310 درجهای دارد و بنابراین در هر دو حالت ساعتگرد ( CW ) یا پاد ساعتگرد( CCW ) آزاد بوده و بدون محدودیت میتوان موقعیتهای دو جهت حرکت آن را انتخاب و با میکروسوییچهای حدی تنظیم نمود.

تماس با ما


تهران، شهرقدس، مجتمع صنعتی زاگرس، گلبرگ جنوبی، گلچین پنجم (الهیه)، پلاک 14

 

 

#14, Golchin 5 Street, Golbarg St. Zagros Industrial complex, Shahr 

Ghods, Tehran, Iran

 

info@mehrsa-sanat.com

تلفن : 7-46897156 – 021

فکس : 88077210 – 021

مدیریت : 09121504256 

درباره ما


شرکت مهرسا صنعت هوشمند فعالیت خود را بر پایه طراحی، مهندسی و تدوین دانش فنی از سال 1382 آغاز نموده است. این شرکت یکی از معدود شرکتهای ماشین سازی است که قابلیت فعالیت در زمینه های هیدرولیک و پنومانیک، برق و کنترل، اتوماسیون، ماشین­کاری دقیق و تحلیل عددی سازه ها به روش اجزاء محدود (FEM) را به طور همزمان دارا می باشد.

About Us


Mehrsa Sanat Hooshmand has started its activity based on design, engineering and technical knowledge development since 2003. This company is one of the few machine manufacturing companies that has the ability to work in different fields such as hydraulics and pneumatic, electrical and control, automation, accurate machining and computational analysis of structures by Finite Element Method (FEM) simultaneously.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مهرسا صنعت هوشمند می باشد